Nabídka vzdělávání zaměstnanců zdarma

Máte zájem o vzdělávání Vašich zaměstnanců? V rámci projektu „Podpora vzdělávání členů Age Management z.s. II“ Vám nabízíme zvýšení odborné úrovně znalostí a tím zvyšování kompetencí Vašich zaměstnanců. Projektových aktivit se může zúčastnit až 240 zaměstnanců na celém území ČR mimo Prahu.
Vzdělávání je v rámci projektu poskytováno organizacím zcela ZDARMA (organizace bude podpořena v režimu de minimis bez vlastního spolufinancování).

Typy vzdělávacích aktivit:
  • Obecné IT (např. nástroje MS Office, HTML a CSS, Adobe Flash, JavaSkript, Linux, AutoCAD, AutoCAD 3D,…)
  • Měkké a manažerské dovednosti (např. Vyjednávání a argumentace, Asertivní jednání, Efektivní komunikace, Emoční inteligence, Firemní kultura, Hodnocení zaměstnanců,Komunikace v obtížných situacích, Konfliktní situace, Vedení a koučink zaměstnanců, Management změn, Motivace zaměstnanců, Obchodní dovednosti, Postupy výběru zaměstnanců,…)
  • Jazykové vzdělávání zahrnuje kurzy zaměřené na jakékoli jazykové vzdělávání (včetně vzdělávání týkajícího se českého jazyka)
  • Technické a jiné odborné vzdělávání (např. Řidičské oprávnění skupiny C (rozšíření z B na C), Řidičské oprávnění skupiny D (rozšíření z C na D), Řidičské oprávnění skupiny B, Řidičské oprávnění skupiny T, Obsluha pracovních plošin, Výškové práce, Obsluha motorové řetězové pily a křovinořezu,…)

Máte-li zájem o další informace, kontaktujte nás prosím na emailu kostelnikova@agemanagement.cz či telefonu 732 159 321.