Objevte skrytý potenciál vašich dětí a rozvíjejte ho

Přednáška Jana MÜHLFEITA

„Pokud lidé dělají to, k čemu mají talent, co je jejich silnou stránkou, mohou být nejenom produktivnější a úspěšnější, ale i šťastnější.“

Pozvánka na seminář ve formátu pdf ke stažení zde: Objevte skrytý potenciál vašich dětí a rozvíjejte ho

16. 10. 2015  17:30 – 20:00, HOTEL CONTINENTAL BRNO

Jan Mühlfeit je jeden z nejúspěšnějších českých manažerů všech dob. Téměř 22 let působil ve firmě Microsoft, z toho 15 let v nejužším vedení firmy po boku Billa Gatese. V letech 2007–2014 byl prezidentem Microsoftu pro Evropu.

Zveme Vás na přednášku o tom, proč a jak hledat skrytý potenciál (nejen) u dětí a jak ho rozvíjet.

Jak moc důležité je rozvíjet talent a pracovat na silných stránkách.Každý z nás jsme jedinečná osobnost s vlastními povahovými rysy a individuálními preferencemi vstřebávání informací.

Někdo se učí lépe na základě logických modelů a preferuje tak čísla a text.Jiný se zase učí lépe z obrázků nebo na základě příběhů.

Zde však nastává onen problém. Škola od nás očekává unifikované chování. Školství by však mělo odemykat potenciál každého z nás bez ohledu na to, jaký styl učení nám vyhovuje nejvíce.

Jan Mühlfeit se s Vámi přichází podělit o svoje bohaté znalosti a životní zkušenosti a je připraven Vám dát odpovědi na Vaše otázky.

Jan Mühlfeit: „Myslím, že v každém z nás je obrovský potenciál, ale málokdo ho dokáže využít. Narodíme se jako tryskové letadlo plné energie a potenciálu, ale většina z nás během svého života tomu tryskáči jen omývá křídla. Málokdo ho skutečně nastartuje a odletí za svým snem. Mohl bych říci, že každý z nás je génius, když se mu podaří zcela odemknout svůj potenciál. Každý, kdo najde svoji osobní výjimečnost, zjistí, proč přišel na svět, jaká je jeho mise a založí ji na svých silných stránkách, může nastartovat svůj pomyslný tryskáč. Může vykročit za svým snem, a prožívat štěstí již na cestě za tímto svým snem či úspěchem.“

Cena: 380,- Kč

Zájemci o účast na přednášce se mohou přihlásit mailem na adresu: petra@moudrybaobab.cz