Pozvánka na seminář Age Management v zemích V4 a na slavnostní předání ocenění Age Management Excellence Award

Zveme Vás na odborný seminář „Age Management v zemích V4″, který proběhne dne 9. června od 9:30 do 12:30  v Paláci České spořitelny v Praze za účasti odborníků z Česka, Slovenska, Polska a Maďarska.

Na semináři bude již popáté předáno ocenění „Age Management Excellence Award“, udělované firmám s příkladným přístupem k age managementu, tedy k řízení lidí a jejich rozvoji s ohledem na věk, na pracovišti. Letos poprvé se o ocenění ucházejí společnosti ze všech čtyř zemí Visegradské spolupráce.

Seminář je součástí mezinárodní konference „Active Ageing through Innovation: Learning from the COVID-19 Pandemic“ (Praha, 8.-9. června 2022).

Zájemci o seminář i o celou konferenci se mohou registrovat k osobní i online účasti. Konference je v angličtině. Seminář bude probíhat v češtině a v angličtině a bude zajištěno tlumočení.

Na semináři vystoupí:

  • Ilona Štorová, Předsedkyně, Age Management z.s. (CZ), na téma „Implementace age managementu do organizací sociálních služeb“;
  • Ferenc Kudász, National Public Health Center (HU), na téma „Age management in Hungary: The need for mainstreaming work ability“;
  • Ilona Hegerová, Age Management, o.z. (SK).

Odkaz na registraci a program naleznete:  ZDE

Partneři semináře a ocenění: