Prezentace projektu „Vzdělávání lektorů pro udržitelný rozvoj se zaměřením na age management“ v publikaci vydané Krajským úřadem Jihomoravského krajePrezentace projektu „Vzdělávání lektorů pro udržitelný rozvoj se zaměřením na age management“ v publikaci vydané Krajským úřadem Jihomoravského kraje

Prezentace našeho projektu „Vzdělávání lektorů pro udržitelný rozvoj se zaměřením na age management“ byla otištěna v publikaci PROJEKTY Z GLOBÁLNÍHO GRANTU V OBLASTI PODPORY 3.2 OP VK V JIHOMORAVSKÉM KRAJI s vybranými příklady dobré praxe úspěšně realizovaných projektů. Prezentace našeho projektu „Vzdělávání lektorů pro udržitelný rozvoj se zaměřením na age management“ byla otištěna v publikaci PROJEKTY Z GLOBÁLNÍHO GRANTU V OBLASTI PODPORY 3.2 OP VK V JIHOMORAVSKÉM KRAJI s vybranými příklady dobré praxe úspěšně realizovaných projektů. Publikaci vydal Krajský úřad Jihomoravského kraje, odbor regionálního rozvoje, oddělení evropských dotací při příležitosti ukončování globálního grantu OP VK v oblasti podpory 3.2 „Podpora nabídky dalšího vzdělávání v Jihomoravském kraji“.

PROJEKTY Z GLOBÁLNÍHO GRANTU V OBLASTI PODPORY 3.2 OP VK V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

OPVK
Projekt VZDĚLÁVÁNÍ LEKTORŮ PRO UDRŽITELNÝ ROZVOJ SE ZAMĚŘENÍM NA AGE MANAGEMENT, reg. č. projektu: CZ.1.07/3.2.04/05.0053 je financován z Evropského sociálního fondu a ze státního rozpočtu ČR. Publikaci vydal Krajský úřad Jihomoravského kraje, odbor regionálního rozvoje, oddělení evropských dotací při příležitosti ukončování globálního grantu OP VK v oblasti podpory 3.2 „Podpora nabídky dalšího vzdělávání v Jihomoravském kraji“.

PROJEKTY Z GLOBÁLNÍHO GRANTU V OBLASTI PODPORY 3.2 OP VK V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

OPVK
Projekt VZDĚLÁVÁNÍ LEKTORŮ PRO UDRŽITELNÝ ROZVOJ SE ZAMĚŘENÍM NA AGE MANAGEMENT, reg. č. projektu: CZ.1.07/3.2.04/05.0053 je financován z Evropského sociálního fondu a ze státního rozpočtu ČR.